Ubytovanie - Hotel Bystrička

★ ★ ★

Hotel Bystrička Martin

Hotel Bystrička*** je situovaný v regióne Turiec, okrese Martin, v pokojnom prostredí obce Bystrička. Centrum mesta Martin je vzdialené len 4 km od hotela. Ponúka príjemné ubytovanie v 23 izbách v kategóriách STANDARD, LUX, 3-lôžkové izby, izba pre imobilného hosťa a 2 apartmány. Priamo v hoteli sa nachádza aj reštaurácia PATÉ, ktorá je hosťom k dispozícii počas celého pobytu. Mesto Martin a okolie ponúka široké možnosti trávenia voľného času, kultúrneho vyžitia i obchodných príležitostí a práve ubytovanie v Hoteli Bystrička je skvelou východiskovou základňou. Hotel Bystrička je nefajčiarsky hotel.

hotel bystrička ubytovanie dvojlozkova izba martin pobytovy balik

Dvojlôžková izba STANDARD

Izba Standard disponuje 2 pevnými lôžkami, ktoré je možno upraviť na samostatné lôžka alebo na manželskú posteľ. Využíva sa aj ako jednolôžková izba obsadená jednou osobou. Izba je zariadená novým moderným nábytkom a televízorom. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom. V izbe je možné umiestniť prístelku.

od 44,5 € / noc

dvojlozkova lux hotel bystrička ubytovanie martin pobytovy balik

Dvojlôžková izba LUX

Izba Lux disponuje 2 pevnými lôžkami, ktoré je možno upraviť na samostatné lôžka alebo na manželskú posteľ. Využíva sa aj ako jednolôžková izba obsadená jednou osobou. Izba je zariadená novým moderným nábytkom, televízorom a minibarom. Kúpeľňa je vybavená vaňou. V izbe je možné umiestniť prístelku.

od 50 € / noc

hotel bystrička ubytovanie martin pobytovy balik

Trojlôžková izba

Rodinná izba poskytuje komfort pre rodiny s deťmi. V izbe sa nachádzajú 3 pevné lôžka s možnosťou prístelky, prípadne detskej postieľky.

od 99 € / noc

Apartmán

Náš veľkoplošný apartmán spĺňa požiadavky náročnej klientely. Disponuje dvoma oddelenými izbami, obývačkou a spálňou.

od 99 € / noc