Ubytovanie v Hoteli Bystrička ***

Online rezervácia

Hotel Bystrička Martin

Hotel Bystrička*** je situovaný v regióne Turiec, okrese Martin, v pokojnom prostredí obce Bystrička. Centrum mesta Martin je vzdialené len 4 km od hotela. Ponúka príjemné ubytovanie v 23 izbách v kategóriách STANDARD, LUX, 3-lôžkové izby, izba pre imobilného hosťa a 2 apartmány. Priamo v hoteli sa nachádza aj reštaurácia PATÉ, ktorá je hosťom k dispozícii počas celého pobytu. Mesto Martin a okolie ponúka široké možnosti trávenia voľného času, kultúrneho vyžitia i obchodných príležitostí a práve ubytovanie v Hoteli Bystrička je skvelou východiskovou základňou. Hotel Bystrička je nefajčiarsky hotel.

Dvojlôžková izba STANDARD

Izba Štandard disponuje 2 pevnými lôžkami, ktoré je možno upraviť na samostatné lôžka alebo na manželskú posteľ. Využíva sa aj ako jednolôžková izba obsadená jednou osobou. Izba je zariadená novým moderným nábytkom a televízorom. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom. V izbe je možné umiestniť prístelku.

Od 52,50€/noc

Dvojlôžková izba LUX

Izba Lux disponuje 2 pevnými lôžkami, ktoré je možno upraviť na samostatné lôžka alebo na manželskú posteľ. Využíva sa aj ako jednolôžková izba obsadená jednou osobou. Izba je zariadená novým moderným nábytkom, televízorom a minibarom. Kúpeľňa je vybavená vaňou. V izbe je možné umiestniť prístelku.

Od 58,50€/noc

Apartmán

apartmán hotel bystrička

Priestranný apartmán spĺňa náročné požiadavky klientely. Apartmán je rozdelený na spálňu a obývaciu izbu, kde je minibar a písací stôl. V apartmáne nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt.

Od 99€/noc

Trojlôžková izba

Rodinná izba poskytuje komfort pre rodiny s deťmi. V izbe sa nachádzajú 3 pevné lôžka s možnosťou prístelky, prípadne detskej postieľky.

Od 99€/noc

Doplnkové služby


Kopírovanie / telefón / fax / Internet / Informácie / Sekretárske služby / Budenie
Room service - možnosť priniesť na izbu raňajky do postele alebo akékoľvek jedlo či nápoj z jedálneho a nápojového lístka hotela
Objednávanie taxi / Transfer z letiska / autobusovej a železničnej stanice do hotela a späť
Možnosť ubytovania aj s domácimi zvieratami (psy, mačky)
Predaj hygienických potrieb / suvenírov a darčekových predmetov