Oslavy
~ V SRDCI TURCA ~

Milí oslávenci,

prežite radostné chvíle s najbližšími u nás. S láskou všetko pripravíme podľa Vašich predstáv.

Bude nám cťou zažiť s Vami slávnostné momenty ako sú krstiny, promócie, zásnuby či rôzne narodeninové oslavy a jubileá. Priateľský prístup a profesionalita sú našou silnou stránkou, čo zaručilo spokojnosť už mnohým klientom.

Spravíme všetko preto, aby ste sa Vy i Vaši hostia cítili príjemne a nezabudli ste tak na jedinečné udalosti Vášho života.

Prečo oslavu usporiadať práve u nás?

~ dlhoročné skúsenosti a naše poradenstvo ~
~ príjemná letná terasa s jazierkom ~
~ výborná kuchyňa z kvalitných a lokálnych surovín ~
~ ústretovosť voči hosťom so špeciálnymi požiadavkami na stravovanie (bezlepková diéta, vegan strava a iné) ~
~ výber z viacerých možností a priestorov ~

Salónik

Vhodný pre menšiu oslavu

Salónik má kapacitu max 18 osôb, v závislosti od typu sedenia. Nebudete tu ničím a nikým rušení, okrem nášho personálu, ktorý sa o Vás postará. V salóniku sa nachádza plátno vhodné na premietanie fotografií a videí. Tento priestor je vhodný na organizáciu menších rodinných stretnutí.

Kongres

AK PLÁNUJETE VEĽKÚ OSLAVU

Kongresová miestnosť disponuje kapacitou max 100 miest, v závislosti od typu sedenia. K dispozícii je tanečný parket a bar spojený s hlavnou sálou. Sála je krásne presvetlená, plne klimatizovaná a hosťom ponúka súkromie. Je to fantastické riešenie pre veľké oslavy či firemné večierky.

Reštaurácia Paté

PRAKTICKÉ STREDNÉ RIEŠENIE

Hotelová reštaurácia má kapacitu 60 miest. Priestory reštaurácie sú vzdušné, otvorené a svetlé. Jedinečnú atmosféru dotvára krb a klavír, na ktorom si tí odvážni môžu zahrať. Reštaurácia je správny výber pre tých, ktorí chcú byť v centre diania.

Foodtruck Paté

OSLAVA PRIAMO U VÁS

Ak neprídete Vy k nám, prídeme my s naším pojazdným footruckom za Vami. Chcete mať štýlový catering a originálnu oslavu či posedenie? Zavolajte si nás na svadbu do prírody alebo na oslavu do Vašej záhrady. S naším autíčkom Vám vytvoríme dokonalú atmosféru.

Salónik

Vhodný pre menšiu oslavu

Kongres

Ak plánujete veľkú oslavu

Reštaurácia Paté

Praktické stredné riešenie

Foodtruck Paté

Oslava priamo u vás

Kontaktné údaje

Event manager: NIKOLA DANIELA MIŠÍKOVÁ
Mobil: +421 908 402 926

Event manager:
IVANA ROŽKOVÁ
Mobil: +421 910 393 087

Telefón: +421 43 4385277
E-mail: events@hotelbystricka.sk

Milí oslávenci,

nezáväzne nám môžete vyplniť informácie ohľadom Vašej oslavy, budeme Vás kontaktovať a na základe Vašich požiadaviek Vám zašleme cenovú ponuku.