Jedinečná SVADBA SNOV v Hoteli Bystrička pri Martine

Milí budúci novomanželia,

sme veľmi radi, že ste sa rozhodli prežiť svoj svadobný deň aj v priestoroch Hotela Bystrička. Ponúkame Vám profesionálny prístup všetkých zamestnancov a jasné podmienky využitia komplexných služieb. Veríme, že Vám prostredníctvom nich budeme vedieť splniť sen o bezstarostnej svadbe podľa Vašich očakávaní. Chceme Vám byť nápomocní svojimi skúsenosťami, ale chceme sa aj vedieť prispôsobiť Vašim požiadavkám v rozmedzí našich možností.

Svadobné menu

Konzumná jednotka svadobnej hostiny v hodnote od 30,00 €/osoba pozostáva z aperitívu, minerálky založenej pri aperitíve, predjedla, polievky, hlavného jedla, bufetu (studeného a teplého). Sami si však môžete vyskladať bufet podľa priania a chuti, prípadne Vám radi poradíme pri výbere jedál, čo do množstva a výberu.
Taktiež ponúkame doplnkový sortiment za poplatok, napr. domáce sezamové tyčinky a syrové nite.

Obsluha

Po 22.00 hod. je obsluha spoplatnená - 5,00 €/ hod./1 čašník. Počet obsluhujúceho personálu je závislý od počtu hostí.

Destiláty a víno

Je možnosť si priniesť vlastné destiláty a víno pri splnení konzumnej jednotky od 30,00 €/osoba. V prípade, že nechcete mať starosti so zabezpečovaním destilátov a vína, radi Vám ponúkneme na vybraté destiláty a vína priaznivé ceny a Vy hradíte len reálnu spotrebu.

Nealkoholické nápoje

Nealkoholické nápoje zabezpečuje hotel, pričom máte možnosť vybrať si zo širokej ponuky.

Bonus hotela

 • Svadobný apartmán, resp. izba počas svadobnej noci aj s raňajkami 99 €/noc - poskytnutá 100% zľava
 • Prenájom spoločenskej miestnosti 240 €/noc – poskytnutá 100% zľava (priestory vhodné od 40 do 85 osôb)
 • Prenájom reštaurácie – 100 €/noc – poskytnutá 100% zľava (priestory vhodné do 35 osôb)
 • Možnosť si priniesť vlastné zákusky, torty, výslužky a uskladnenie v chladiacich priestoroch, resp. možnosť zabezpečenia zákuskov, výslužiek hotelom
 • Stand-by stoly - grátis

Ubytovanie

Na ubytovanie poskytujeme zľavu v závislosti od počtu izieb.

SPOKOJNÍ NOVOMANŽELIA ODPORÚČAJÚ

 • Evka & Aďko
  25.5.2019. Tento deň je pre nás výnimočným a bol to hneď po narodení dcérky náš najkrajší deň v životoch a to najmä vďaka samotnému Hotelu Bystrička, kde sa konala naša krásna svadba aj obrad na krytej teraske. Ďakujem patrí skvelej pani manažérke a šikovnej dekoratérke, veľmi milým a ústretovým čašníčkam, so všetkým nám pomohli, usmiate, krásne. Všetci sú milí a srdeční a máte pocit, že ste s rodinou a nie s "cudzími". V neposlednom rade patrí veľké ďakujem za úžasné gastronomické zážitky Paté restaurant, krásne čisté izby, pekné prostredie a prijateľné sumy nás zaviedli pred rokom ku Vám a neľutujeme ani náhodou! Veľmi radi sa ku Vám opäť vrátime a vnesieme sa späť v spomienkach, pretože sme sa cítili my aj naši hostia ako v rozprávke. Bola to SVADBA SNOV! ĎAKUJEME!
  Evka & Aďko
 • Tatjana & Viliam
  Svadba sa konala v piatok 31.8.2018. Stretli sme sa s veľmi ochotným, ústretovým, profesionálnym personálom v celom hoteli. Vysoká spokojnosť aj s ubytovaním a čistotou izieb. Sme veľmi radi, že sme mohli uskutočniť svadobnú hostinu práve v tomto hoteli. Všetci naši hostia boli nadmieru spokojní s veľmi príjemným prostredím, personálom a vrelo odporúčam vybrať si toto miesto pre prežitie svojho svadobného dňa. Úprimná vďaka a prianie, veľa spokojných hostí a nech sa darí celému kolektívu tohto príjemného hotela.
  Tatjana & Viliam
 • Martina & Daniel
  V sobotu 25.08.2018 sme mali svadbu v Hoteli Bystrička. Obrad sa konal v altánku pred Hotelom. Ak by som to mala zhrnúť pár slovami, boli by to dokonalosť, ústretovosť a úžasný prístup. Výzdobu nám robil Hotel, bola nádherná, jemná, moderná, dokonca prevýšila naše očakávania. Jedlo bolo vynikajúce, ani v najmenšom nesklamalo naše vysoké očakávania. Bolo podávané v bielych rukavičkách. Čo sa týka prístupu, pani majiteľka a aj celý personál sa snažili vyhovieť každej našej požiadavke ( a niektoré neboli naozaj jednoduché ). Celá svadba dopadla perfektne, bola pre nás výnimočná a veľkú zásluhu má na tom najmä celý kolektív Hotela Bystrička.
  Martina & Daniel
 • Lucia & Tomáš
  V Hoteli Bystrička sme mali svadbu 24.8.2018, chceli by sme sa poďakovať hotelovému personálu a aj manažérke, že všetko prebehlo perfektne. Hotel je skvelý s parádnou hotelovou kuchyňou, kde varia chutne a vynikajúce jedlá. Pred svadbou nám bolo umožnené okoštovať svadobné menu, čo bol obrovský prínos, keďže sme si mohli pekne vybrať jedlo, ktoré nám vyhovovalo a chutilo. Nebola to '' mačka vo vreci '', všetko bolo podávané na vysokej úrovni. Hotel vyhovel všetkým našim požiadavkám. Skvelé a príjemné vonkajšie sedenie s fontánkou. Hotel je skvelý štartovací bod na okolité turistické výlety po Malej či Veľkej Fatre.
  Lucia & Tomáš
 • Anka & Michal
  Dňa 2.6 sme u vás prežili jeden z najkrajších dní...naša svadba bola úžasná a aj vďaka vám. Výborné jedlo, priestory a hlavne ochotní a milí personál. Zo srdca ďakujeme
  Anka & Michal
 • Dominika & Boris
  Ďakujeme celému personálu Hotela Bystrička za to, že sa podieľali na tom, aby bol náš svadobný deň nezabudnuteľný. Úžasné jedlo, príjemná obsluha, krásne priestory, nádherný apartmán, z každej strany ochota a profesionalita. Určite doporučujeme každému.
  Dominika & Boris
 • Janka & Braňo
  Náš svadobný deň bol vďaka personálu a službám Hotela Bystrička výnimočný a budeme naň navždy spomínať, ako na jeden z najkrajších dní nášho života. Profesionálny prístup personálu, ktorý bol zároveň schopný vyplniť aj naše individuálne požiadavky, počnúc od sympatickej manažérky Lenky, cez milé recepčné/recepčného, ochotnú a profesionálnu obsluhu reštaurácie do skorých ranných hodín, nekončiac kvalitnou kuchyňou, má hotel od nás 5 hviezdičiek. Naši hostia zo SR aj zo zahraničia využili taktiež aj ubytovacie a reštauračné služby na pár extra dní po našej svadbe a odchádzali veľmi spokojní. Dokonca pár ľudí aj s kilami navyše, vďaka skvelej kuchyni. Nám ako mladomanželskému páru bol poskytnutý svadobný apartmán, ktorý sme využívali počas celého svadobného dňa a noci. Ďakujeme a odporúčame!
  Janka & Braňo

Kontaktné údaje


Event manager: Eva Kukurová
Mobil: +421 908 402 926
Telefón: +421 43 4385277
E-mail: events@hotelbystricka.sk

Milí budúci novomanželia,


nezáväzne nám môžete vyplniť informácie ohľadom svadby, obratom Vás budeme kontaktovať.
Veríme, že Vašu svadbu spoločne naplánujeme k Vašej spokojnosti.