Gastronómia - Hotel Bystrička*** - PATÉ Restaurant

Prajeme Vám dobrú chuť...

V príjemnom prostredí našej hotelovej reštaurácie je Vám k dispozícii profesionálny personál. Ponuka jedál siaha od tradičných slovenských špecialít k medzinárodným jedlám. Vyskúšajte aj široký výber kvalitných slovenských a zahraničných vín. Veľmi radi vyhovieme aj hosťom so špeciálnymi požiadavkami na stravovanie / napr. diétna strava, bezlepková strava a pod./ Hotelová reštaurácia má kapacitu 60 miest, kongresová miestnosť disponuje kapacitou max 100 miest v závislosti od typu sedenia a salónik max 18 v závislosti od typu sedenia.

Reštaurácia PATÉ

Nechajte sa vtiahnuť do sveta lahodných chutí a gastronomických zážitkov. Kvalitné lokálne suroviny a profesionálny personál rozmaznajú vaše chuťové poháriky. Ešte stále váhate?Užite si gastronomickú mozaiku chutí.

Salónik

Salónik je multifunkčný priestor situovaný na prízemí v blízkosti recepcie a reštaurácie určený pre rodinné stretnutia i pracovné stretnutia menšieho charakteru, sedenie max 18 osôb v závislosti od typu sedenia. Je vybavený štýlovým nábytkom s možnosťou upravenia sedenia podľa priania zákazníka. Miestnosť disponuje premietacím plátnom.