Hotel - Hotel Bystrička

O hoteli

Hotel Bystrička je prímestský business hotel, ktorý je ľahko dostupný z centra mesta Martin. Poloha z hľadiska prepojenia ciest a okresov hotel predurčuje na miesto príjemného ubytovania nielen pre obchodných cestujúcich, ale aj pre ostatných hostí a turistov.

Elegantne a moderne vybavený interiér hotela a izieb, profesionálny a príjemný personál, hotelový wellness, bohaté gastronomické zážitky v Reštaurácii PATÉ, presvetlená kongresová miestnosť na účely školení, osláv, svadieb, príťažlivý exteriér s posedením na letnej terase a jazierkom, bezplatné pripojenie na internet a bezplatné hotelové parkovisko, to všetko predurčuje hotel ako dobré miesto a rozhodnutie, prečo prísť práve k nám.

Ubytovanie

Hotel Bystrička Vám ponúka príjemné ubytovanie v 23 izbách v kategóriách STANDARD, LUX, 3-lôžkové izby, izba pre imobilného hosťa a 2 apartmány. Hotel Bystrička je nefajčiarsky hotel.


Gastronómia

V priestoroch hotela sa nachádza elegantná Reštaurácia PATÉ, ktorá ponúka svojim hosťom vynikajúcu medzinárodnú a slovenskú kuchyňu. Jedlá pre Vás s láskou a kuchárskym umením pripravia naši kuchári tak, aby ste sa vždy chceli vrátiť pre prežitý gastronomický zážitok. Dôkazom kulinárskeho umenia našich kuchárov je aj ocenenie, ktoré získala Reštaurácia PATÉ v roku 2017 ako druhá najlepšia reštaurácia v Žilinskom kaji.