Kongresy, školenia, konferencie, firemné stretnutia - Hotel Bystrička***

Kongresy

Kongresová miestnosť disponuje veľkou variabilitou možného rozmiestnenia. Vhodná na organizovanie rôznych školení, seminárov, firemných stretnutí a večierkov.

Technické vybavenie

flipchart / dataprojektor / premietacie plátno / písacie potreby / klimatizácia / parket / DVD prehrávač / CD prehrávač / kopírovanie / faxovanie / wifi pripojenie v celom hoteli

7,9 x 12m - Rozmer miestnosti

KINO (100 osôb) / ŠKOLSKÉ (90 osôb) - Typ sedenia

U (80 osôb) / I (36 osôb) / T (45 osôb) - Tvar sedenia

Salónik

Salónik slúži na organizovanie menších pracovných porád, meetingov, firemných prezentácii. Je situovaný na prízemí v blízkosti recepcie, čo zvyšuje komfort pri zabezpečovaní doplnkových služieb kopírovania, faxovania a pod.Rozmer miestnosti - 4,5 x 7,5m

Typ sedenia - KINO (18 osôb) / ŠKOLSKÉ (10 osôb)

Tvar sedenia - TABUĽA (18 osôb) / I (16 osôb) / T (15 osôb)

Teambuilding

Jedinečná gastronómia v príjemnom hotelovom prostredí s možnosťami realizácie outdoorových aktivít s cieľom budovania tímu.
Gastroteambuilding je možné realizovať v hotelových priestoroch i v neďalekom agroturistickom komplexe Gazdovský dvor Turčianske Kľačany.
Viac informácií na telefónnom čísle 0908 402 926 alebo na events@hotelbystricka.sk.


Kontaktné údaje

Event manager: Eva Kukurová
Mobil: +421 908 402 926
E-mail: events@hotelbystricka.sk
SPOKOJNÍ KLIENTI ODPORÚČAJÚ

 • Pre našu firemnú prezentačnú akciu oceňujeme profesionálny prístup a ochotu vyhovieť všetkým organizačným požiadavkám. Poskytovaný catering a jedlo bolo na nadštandardnej úrovni a boli sme spokojní nielen s kvalitou, ale aj s obsluhou. Na počet účastníkov, ktorých sme mali pozvaných nebola dostatočná kapacita parkoviska, ale v okolí bolo možné nájsť parkovanie pre každého.
 • Balex Metal, a.s.
  Ďakujeme za perfektnú organizáciu firemnej akcie pre spoločnosť Balex Metal, a.s. Všetko zariadené podľa našich predstáv, pripravené na mieru do detailu, výborná kuchyňa aj obsluha. Čisté izby, ochotný personál a veľmi milá a ústretová manažérka Evka, ktorá nám s celou organizáciou akcie pomohla. Ďakujeme, bolo to výnimočné, radi sa vrátime ! :)
  Balex Metal, a.s.
 • Tatra banka
  Začiatkom roka 2018 sme v zariadení Hotel Bystrička absolvovali náš bankový team building - celkovo asi 25 ľudí. Išlo o "zabíjačkovú akciu", ktorá sa odohrávala cez deň hlavne vonku a pokračovala v separé priestoroch hotela do neskorého večera. S celkovou prípravou zabíjačky pod vedením šéfkuchára sme boli veľmi spokojní o to viac, že sme sa na procese mohli osobne podieľať, i napriek v tom čase dosť mrazivému počasiu. Personál bol veľmi milý a ústretový našim nie celkom štandardným požiadavkám. Izby pekné a čisté. Celkovo akciu hodnotíme ako veľmi vydarenú. Škoda len, že sa nám kvôli náročnému programu nepodarilo vyskúšať miestny wellness. Možno nabudúce! Veľmi radi si to znova zopakujeme...
  Kolektív Tatra banky
  Tatra banka
 • Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek
  Hotel Bystrička poskytol pre našu vzdelávaciu aktivitupríjemné komorné prostredie, veľkým prínosom bolo parkovaniehneď vedľa hotela. Krásne prostredie pod Martinskými hoľaminám umocnilo zážitok z nádherného pohľadu na východ slnkapred zahájením konferencie. Personál, jeho ochota, srdečnosť a ústretovosť povýšil našu akciuna nezabudnuteľnú. Nesmieme zabudnúť na chutnú kuchyňu, kuchár dalnašim „chuťovým bunkám“ poriadne zabrať. Nielen vizuálna stránka pokrmov,ale aj ich rôznorodosť a množstvo boli naozaj „symfóniou chutí“. K vydarenej aktivite prispela aj pekne upravená sála, ktorá len podčiarkladôležitosť a dôstojnosť akcie. Bolo nám cťou stretnúť profesionálny tím ľudí, v tak krásnom prostredí.
  Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek
  Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek
 • Heineken
  Ďakujeme za poskytnutú starostlivosť počas nášho sales meetingu v dňoch 11-12/10/2018. S Vami poskytovanými službami sme boli spokojní, či už z pohľadu ubytovania, stravy, ale aj občerstvením počas oboch dní.
  National Sales Manager
  Heineken
 • Syráreň BEL Slovensko
  Maximálna spokojnosť so službami (ubytovanie, strava, technické zabezpečenie a služby s tým spojené) počas firemných akcií v priebehu 5 rokov, kde sme opakovane využívali Hotel Bystrička.
  Field manager
  Syráreň BEL Slovensko