Vaša rezervácia

Hotel Bystrička

Vám ponúka príjemné ubytovanie v 23 izbách v kategóriách STANDARD, LUX, 3-lôžkové izby, izba pre imobilného hosťa a 2 apartmány. Hotel Bystrička je nefajčiarsky hotel.

Dvojlôžková izba STANDARD

Izba Štandard disponuje 2 pevnými lôžkami, ktoré je možno upraviť na samostatné lôžka alebo na manželskú posteľ. Využíva sa aj ako jednolôžková izba obsadená jednou osobou. Izba je zariadená novým moderným nábytkom a televízorom. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom. V izbe je možné umiestniť prístelku.

Od 52,50€/noc

Dvojlôžková izba LUX

Izba Lux disponuje 2 pevnými lôžkami, ktoré je možno upraviť na samostatné lôžka alebo na manželskú posteľ. Využíva sa aj ako jednolôžková izba obsadená jednou osobou. Izba je zariadená novým moderným nábytkom, televízorom a minibarom. Kúpeľňa je vybavená vaňou. V izbe je možné umiestniť prístelku. V cene izby je započítaný wellness.

Od 58,50€/noc

Apartmán

Priestranný apartmán spĺňa náročné požiadavky klientely. Apartmán je rozdelený na spálňu a obývaciu izbu, kde je minibar a písací stôl. V apartmáne nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt.

Od 99€/noc

Trojlôžková izba

Rodinná izba poskytuje komfort pre rodiny s deťmi. V izbe sa nachádzajú 3 pevné lôžka s možnosťou prístelky, prípadne detskej postieľky.

Od 99€/noc

Doplnkové služby


Kopírovanie / telefón / fax / Internet / Informácie / Sekretárske služby / Budenie
Room service - možnosť priniesť na izbu raňajky do postele alebo akékoľvek jedlo či nápoj z jedálneho a nápojového lístka hotela
Objednávanie taxi / Transfer z letiska / autobusovej a železničnej stanice do hotela a späť
Možnosť ubytovania aj s domácimi zvieratami (psy, mačky)
Predaj hygienických potrieb / suvenírov a darčekových predmetov