Kongresy

Kongresová miestnosť disponuje veľkou variabilitou možného rozmiestnenia. Vhodná na organizovanie rôznych školení, seminárov, firemných stretnutí a večierkov.

Technické vybavenie

flipchart / dataprojektor / premietacie plátno / písacie potreby / klimatizácia / parket / DVD prehrávač / CD prehrávač / kopírovanie / faxovanie / wifi pripojenie v celom hoteli

7,9 x 12m - Rozmer miestnosti

KINO (100 osôb) / ŠKOLSKÉ (90 osôb) - Typ sedenia

U (80 osôb) / I (36 osôb) / T (45 osôb) - Tvar sedenia

Salónik

Salónik slúži na organizovanie menších pracovných porád, meetingov, firemných prezentácii. Je situovaný na prízemí v blízkosti recepcie, čo zvyšuje komfort pri zabezpečovaní doplnkových služieb kopírovania, faxovania a pod.Rozmer miestnosti - 4,5 x 7,5m

Typ sedenia - KINO (18 osôb) / ŠKOLSKÉ (10 osôb)

Tvar sedenia - TABUĽA (18 osôb) / I (16 osôb) / T (15 osôb)

Teambuilding

Jedinečná gastronómia v príjemnom hotelovom prostredí s možnosťami realizácie outdoorových aktivít s cieľom budovania tímu.
Gastroteambuilding je možné realizovať v hotelových priestoroch i v neďalekom agroturistickom komplexe Gazdovský dvor Turčianske Kľačany.
Viac informácií na telefónnom čísle 0908 402 926 alebo na events@hotelbystricka.sk.


Kontaktné údaje

Event manager: Eva Kukurová
Mobil: +421 908 402 926
E-mail: events@hotelbystricka.sk
SPOKOJNÍ KLIENTI ODPORÚČAJÚ

 • Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek
  Hotel Bystrička poskytol pre našu vzdelávaciu aktivitupríjemné komorné prostredie, veľkým prínosom bolo parkovaniehneď vedľa hotela. Krásne prostredie pod Martinskými hoľaminám umocnilo zážitok z nádherného pohľadu na východ slnkapred zahájením konferencie. Personál, jeho ochota, srdečnosť a ústretovosť povýšil našu akciuna nezabudnuteľnú. Nesmieme zabudnúť na chutnú kuchyňu, kuchár dalnašim „chuťovým bunkám“ poriadne zabrať. Nielen vizuálna stránka pokrmov,ale aj ich rôznorodosť a množstvo boli naozaj „symfóniou chutí“. K vydarenej aktivite prispela aj pekne upravená sála, ktorá len podčiarkladôležitosť a dôstojnosť akcie. Bolo nám cťou stretnúť profesionálny tím ľudí, v tak krásnom prostredí.
  Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek
  Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek
 • Heineken
  Ďakujeme za poskytnutú starostlivosť počas nášho sales meetingu v dňoch 11-12/10/2018. S Vami poskytovanými službami sme boli spokojní, či už z pohľadu ubytovania, stravy, ale aj občerstvením počas oboch dní.
  National Sales Manager
  Heineken
 • Syráreň BEL Slovensko
  Maximálna spokojnosť so službami (ubytovanie, strava, technické zabezpečenie a služby s tým spojené) počas firemných akcií v priebehu 5 rokov, kde sme opakovane využívali Hotel Bystrička.
  Field manager
  Syráreň BEL Slovensko

Klienti